AIESEC – zprostředkování výjezdů studentů za praxí do různých států

Ahoj! Zdraví tě organizace AIESEC!!!
Rád(a) bys vycestoval(a) někam do zahraničí a nevíš na koho se obrátit? Dobrá zpráva!! Aiesec Ti pomůže!
Můžeš si u nás vybrat jeden ze šesti zahraničních programů, které nabízíme a vyjet do některé z více jak 100 zemí světa, kde AIESEC působí. Najdeš nás na Ekonomické fakultě VŠB na C350, kde si můžeš pohovořit přímo se členy Aiesec, kteří ti s radostí zodpoví na všechny tvé dotazy.. a nebo na stránkách zde.
Nejlepší ale pro tebe bude, když se zúčastníš info meetingu, kde se můžeš setkat se studenty, kteří v zahraničí již byli a zeptat se jich osobně na jejich zkušenost s výjezdem. INFO MEETINGy se budou konat na FILOZOFICKÉ FAKULTĚ Ostravské univerzity, učebna D104 (malá jídelna v přízemí) 15. 11. v 15 hodin a 16. 11. v 10 hodin.

Přijď se podívat, nebudeš litovat!!!

Označeno v Nabídky